Акваріум прісноводних риб — як вибрати

Акваріум прісноводних риб — як вибрати

Швидше за все, ви самі досвідчений акваріуміст або мрієте організувати затишну атмосферу будинку, в офісному кабінеті, ресторані, магазині, салоні краси, готелі або ще якій-небудь ділянці. Ви звернулися в потрібне місце, тому що наша організація займається виробництвом, обладнанням і також обслуговуванням акваріумів всіх типів і параметрів.

Ми охоче зробимо індивідуальний акваріум на замовлення відповідного розміру, який вдало доповнить приміщення, безсумнівно буде приносити задоволення і утихомирювати замовника і відвідувачів.

Акваріум прісноводних риб з доставкою по містах України

У нашому магазині можна вибрати виробництво акваріумний конструкції під замовлення потрібного виду: прямі або кутові, панорама, вбудовані, в формі зонується перегородки. Для вас ми пропонуємо всі відомі типи акваріумів: прісноводні, для морських мешканців, морське дно, з кораловими рифами, безводні і декоративні.

Існує стереотип: акваконструкція в будинку — головний біль власника, адже потрібно доглядати за температурою і станом рідини, здоров’ям рослинності, риб, доливати воду, очищати дно і бічні стекла.

рекомендуючи роботу Аквасистеми на замовлення під ключ, ми запросто заперечуємо подібне оману: насолоджуйтеся в своє задоволення красивим водним оточенням і при цьому не переживайте, як воно працює. Ми все владнаємо самостійно!

Акваріум під замовлення

До складу послуги входить:

 • підготовчі заміри;
 • проектування акваріума, враховуючи при цьому специфіку об’єкта та переваги замовника;
 • створення вироби на фабриці;
 • доставка товару, установка ємності і необхідного спецобладнання;
 • персональний вибір рибок, рослинності, а також інших тварин, варіанти з декорування, стилю;
 • дизайнерська робота з облаштування скляній ємності;
 • всі необхідні матеріали;
 • транспортування і далі наповнення об’єкта рибками, водоростями, безхребетними;
 • пуск екосистеми;
 • тих обслуговування.

Якщо ж ви хочете стати справжнім знавцем акваріумістики, ми навчимо замовника основоположним нюансам взаємодії з акваріумних комплексом, розповімо про способи залицяння, пристрої та призначення акваріумного обладнання.

Акваріум прісноводних риб за індивідуальним проектом

Наша компанія пропонує придбати стандартний акваріум на сайті або придбати аквасистем за індивідуальним проектом. Ми виробляємо аквасистеми з оргскла під замовлення різного розміру, а також виду: інтегровані в стіну або меблі, циліндричні, підлогового типу, з каскадом. Можна замовити відповідне оформлення.

Ми даємо гарантію, що придбані рибки, інші живі істоти, а також рослини здорові, — так як вони перевіряються на предмет відсутності захворювань. Ми завжди маскуючи використовуване обладнання (повітряні компресори, фільтруючі пристрої, регулятори температури) під елементи дизайну або робимо непомітним це іншими методами — коробками, допоміжними отворами, завдяки цьому вaш улюблений акваріум для риб буде виглядати як природний шматочок природи.

Акваріум прісноводних риб від фабрики-виробника

Ми виконуємо свою роботу в терміни, на високому рівні. вибравши акваріум «під ключ» ви знаходите підготовлену ділянку справжньої природи, з професійним обслуговуванням, що порадує вас стільки, скільки ви побажаєте. Наші співробітники взаємодіють з новітніми матеріалами, застосовують різні форми і технології робіт, застосовують оригінальні ідеї внутрішнього і зовнішнього оформлення. Ми використовуємо високоякісні матеріали і технологічні процеси, завдяки цьому наші фірмові акваріуми «під ключ» незмінно надійні, красиві, безпечні і не один рік дарують радість власникам.

Акваріум прісноводних риб для будинку, кафе і офісу

Наша фірма виготовляє елітні акваріумні конструкції за індивідуальним замовленням з довговічних безпечних вихідних матеріалів. Місць, в якому місці встановити ємність безліч: в стінах, перегородці, барній стійці, циліндричної або прямокутної колоні, столі, стійці решепшн. Акваріум буде залучати погляди, зробить інтер’єр приміщення своєрідним і незабутнім. Скляний посуд з живим наповненням створює заспокійливу атмосферу, дозволяє погляду відпочивати.

акваріуми прісноводні

конкретна ціна аквасистеми за індивідуальним замовленням складається в залежності від розміру, технічних особливостей певної ємності, вихідних матеріалів.

поширений проект — акваріум кутовий конструкції на замовлення або панорамного типу. Кутові модифікації відрізняються великою видовищністю навіть при невеликому літражі. Подібну установку можливо вписати в незадіяний ріг будинку або використовувати виступаючий ділянку меблів.

акваріум прісноводний

Вражаюче виглядає з морською водою акваріум під замовлення з красивими мешканцями або коралами. Це відмінний метод відтворити ділянку морського світу в будь-якому приміщенні і насолоджуватися ним щодня.

Акваріум прісноводних риб: обслуговування та догляд

Власникам акваріумів ми готові рекомендувати професійну програму обслуговування нашими майстрами. Передайте нашої компанії роботу з підтримки акуратності, життєздатності аквариумного комплексу і його жителів.

У список послуг із забезпечення аквасистеми входить:

 • роботи по догляду: очищення ламп, внутрішніх, зовнішніх стінок, кришки, каменів і субстрату, декоративних деталей;
 • промивши всіх фільтрів;
 • необхідне лікування мешканців;
 • регулярне забезпечення кормами, технічним обладнанням;
 • регулювання обладнання;
 • залицяння за рослинним світом.
акваріум прісноводний

Загальна вартість техобслуговування залежить від розміру конструкції а також інших особливостей.

Акваріум прісноводних риб — чому обирають нашу компанію

Вибравши оформлення замовлення в нашій компанії, клієнт отримує список важливих плюсів:

 1. з вами будуть працювати підготовлені фахівці;
 2. всі витрати входять у вартість;
 3. ми застосовуємо тільки добротні вихідні матеріали і техніку;
 4. всі роботи здійснюються своєчасно.

Якщо виник будь-яке питання, зробіть дзвінок для отримання безкоштовного консультування!

Оцените статью
Добавить комментарий