Запуск прісноводного акваріума — як підібрати дизайн

Запуск прісноводного акваріума — як підібрати дизайн

Може бути, ви самі бувалий акваріуміст або вирішили створити затишну атмосферу в домашніх умовах, в офісі, розкішному ресторані, торговому центрі, косметологічному центрі, холі готелю або ще якому-небудь приміщенні. Тоді ви звернулися за адресою, адже наша організація займається виробництвом, обладнанням і технічним обслуговуванням акваріумів різноманітних модифікацій, а також обсягів.

Ми охоче спроектируем неповторний акваріум під замовлення абсолютно будь-якого обсягу, який вдало доповнить інтер’єр, буде приводити в захват, а також заспокоювати вас самих і звичайно інших спостерігачів.

Запуск прісноводного акваріума з доставкою по містах України

На нашому виробництві ви зможете замовити створення акваріумний конструкції під замовлення оптимального виду: лінійні або кутові, панорама, вбудовані, в формі ширми. Ми пропонуємо всі популярні види акваріумів: прісноводні, морські, морське дно, з коралами, безводні і декоративні.

Поширений такий стереотип: акваріум в інтер’єрі — проблема господаря, адже необхідно стежити за температурним режимом і станом рідини, самопочуттям водоростей, риб, додавати воду, чистити грунт і бічні поверхні.

реалізуючи роботу акваріум на замовлення в готовому вигляді, ми легко оскаржуємо це уявлення: захоплюйтеся красивим водним Екосвіт і не турбуйтеся, як воно функціонує. Ми все повністю зробимо своїми силами!

В дану послугу включається:

 • попередні виміри;
 • конструювання аквасистеми, враховуючи при цьому специфіку об’єкта, а також побажання клієнта;
 • виробництво системи на фабриці;
 • транспортування, монтаж ємності, а також необхідного обладнання;
 • індивідуальний вибір риб, водоростей або інших тварин, варіанти з декорування, стилю;
 • дизайнерська робота по оформленню аквасистеми;
 • всі необхідні матеріали;
 • транспортування і наповнення об’єкта рибками, водної флорою, безхребетними;
 • запуск роботи аквариумного комплексу;
 • професійний супровід.
Замовити акваріум

У разі, якщо задумали відчути себе повноцінним власником акваріума, ми навчимо замовника важливим технікам роботи з акваріумних комплексом, дамо інформацію про способи догляду, пристрої, а також роботі водного оснащення.

Запуск прісноводного акваріума з доставкою додому

Наша компанія пропонує вибрати стандартний за габаритами варіант з нашого каталогу або замовити акваріум для риб по небхідно розмірами. Ми пропонуємо акваріуми з органічного скла під замовлення абсолютно будь-якого літражу або форми: вбудовані, циліндричні, підлогового типу, багаторівневі. Ви можете підібрати будь-яке оформлення.

Ми забезпечуємо гарантію, що придбані рибки, інші мешканці і рослини повністю здорові, — так як вони відслідковуються на предмет відсутності захворювань. Ми обов’язково замасковуватися використовуване обладнання (компресори, фільтри, терморегулятори) під елементи дизайну або ж приховуємо його подібними прийомами — коробками, допоміжними отворами, завдяки цьому вaш улюблений акваріум для риб безсумнівно буде нагадувати красивий куточок природи.

Запуск прісноводного акваріума від виробника

Наша команда працює в терміни, професійно. купуючи аквасистем «під ключ» ви отримуєте закінчений куточок справжньої фауни і флори, з якісним обслуговуванням, той що порадує вас стільки часу, скільки ви самі побажаєте. Наші професіонали взаємодіють з якісними матеріалами та обладнанням, застосовують унікальні варіанти і технології виробництва, застосовують оригінальні деталі дизайну. Ми вибираємо добірні матеріали і технічні можливості, отже наші фірмові акваріуми «під ключ» незмінно надійні, привабливі, не є небезпечними і довгий час приносять задоволення замовникам.

Запуск прісноводного акваріума для будинку, кафе або кабінету

Наша спеціалізована компанія виробляє елітні акваріумні системи за індивідуальним замовленням з міцних якісних будматеріалів. Варіацій, де розташувати акваконструкцію величезна кількість: в стінах, перегородці, стійки бару, інтер’єрної колоні, журнальному столі, стійці решепшн. Акваріум для риб відразу ж приверне до себе увагу, робить дизайн своєрідним, а також таким, що запам’ятовується. Скляна ємність з красивою флорою і фауною створює спокійну атмосферу, допоможе погляду відпочивати.

остаточна ціна аквариумного комплексу за індивідуальними розмірами безпосередньо залежить від розміру, інженерних характеристик обраної конструкції, вихідних матеріалів.

популярний вибір — акваріум кутовий конструкції на замовлення або з панорамним склом. Кутові конфігурації виділяються винятковою видовищністю при невеликому обсязі. Подібну систему можна інтегрувати в незадіяний куточок житла або ж задіяти виступаючий кут предметів меблів.

прісноводні акваріуми

Вражаюче виглядає морський акваріум для риб на замовлення з привабливими мешканцями і живими коралами. Так ви зможете організувати ділянку океанського світу будинку або в іншому місці і милуватися ним постійно.

Запуск прісноводного акваріума: як доглядати

Власникам акваріумів наша компанія рада представити зручну програму обслуговування нашими експертами. Передайте нам клопоти щодо забезпечення акуратності, життєздатності акваріума, а також його мешканців.

У список робіт з техобслуговування акваріума включається:

 • роботи з утримання: чистка ламп, внутрішніх, зовнішніх поверхонь, кришки, камінчиків а також шару грунту, елементів декору;
 • промивання фільтрів;
 • необхідне лікування мешканців;
 • постійне постачання харчуванням, обладнанням;
 • регулювання обладнання;
 • догляд за рослинним світом.

Вартість технічного обслуговування залежить від обсягу вироби та інших особливостей.

Запуск прісноводного акваріума — чому обирають нас

Замовляючи акваріум в нашому магазині, ви отримуєте набір неоціненних плюсів:

 1. у нас працюють грамотні фахівці;
 2. всі витрати входять в підсумкову вартість;
 3. ми використовуємо тільки першокласні будівельні матеріали і обладнання;
 4. послуги здійснюються своєчасно.

Коли з’явився навіть дуже питання по темі, зателефонуйте нам для безкоштовної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий