Морські камінці в прісноводому акваріумі — унікальний дизайн для вашого інтер’єру

Морські камінці в прісноводому акваріумі — унікальний дизайн для вашого інтер’єру

Може бути, ви самі завзятий акваріуміст або ж задумали створити затишну обстановку в домашніх умовах, в кабінеті, ресторанному комплексі, гіпермаркеті, салоні краси, готелі або ж іншому місці. Ви звернулися куди потрібно, тому що наша компанія займається виробництвом, дизайном і технічним обслуговуванням акваріумів будь-яких видів і обсягів.

Ми охоче зробимо неповторний акваріум для риб під замовлення оптимального типорозміру, який чудово впишеться в приміщення, буде радувати, а також умиротворяти власника або оточуючих.

Морські камінці в прісноводому акваріумі з доставкою додому

У нашому магазині можна замовити створення акваріума під замовлення відповідного дизайну: прямокутні або кутові, з сферичним склом, що вбудовуються, у формі ширми. Ми виготовляємо будь-які популярні види акваріумів: з прісною водою, морські, псевдоморе, рифові, безводні і декоративні.

Є такий стереотип: акваріумний комплекс в будинку — головний біль володаря, адже необхідно стежити за температурним режимом і станом води, здоров’ям рослинності, рибок, оновлювати воду в ємність, очищати дно, а також стінки.

пропонуючи пропозицію акваріум на замовлення під ключ, ми просто спростовуємо таке упередження: насолоджуйтеся захоплюючим водним світом і при цьому не переживайте, яким способом це функціонує. Ми все потрібне влаштуємо самі!

Акваріум під замовлення

До складу послуги входить:

 • підготовчі заміри;
 • робота з проектування водної конструкції, враховуючи при цьому специфіку об’єкта і переваги клієнта;
 • виробництво системи на професійному обладнанні;
 • доставка, установка акваріума, а також необхідного обладнання;
 • ексклюзивний підбір рибок, рослин або інших мешканців, варіанти по декору, стилістиці;
 • робота дизайнера по наповненню аквасистеми;
 • супутні матеріали;
 • доставка і далі заповнення аквариумного комплексу рибами, підводними рослинами, безхребетними;
 • запуск аквариумного комплексу;
 • тих супровід.
Акваріум під замовлення

У тому випадку, якщо збираєтеся відчути себе справжнім власником акваріума, ми навчимо замовника основоположним технікам взаємодії з акваріумом, проінформуємо про способи залицяння, установці і функціоналу водного оснащення.

Морські камінці в прісноводому акваріумі під ключ

У вас є можливість отримати типовий варіант з каталогу або придбати акваріум для риб за індивідуальним розміром. Наша компанія пропонує акваріуми з міцного оргскла під замовлення абсолютно будь-якого типорозміру або форми: інтегровані в стіну або меблі, циліндри, підлогового типу, каскадні. Ви можете вибрати відповідне оформлення.

Акваріум на замовлення

Ми забезпечуємо гарантію, що придбані риби, інші живі істоти і рослини повністю здорові, — всі вони проходять перевірку на повну відсутність патологій. Ми обов’язково маскуючи необхідне оснащення (повітряні компресори, фільтруючі пристрої, терморегулятори) під елементи дизайну або ж ховаємо його різними прийомами — коробками, додатковими прорізами, значить ваш акваріум безсумнівно буде виглядати як справжній куточок природи.

Морські камінці в прісноводому акваріумі від фабрики-виробника

Наша команда працює оперативно, професійно. купуючи акваріум «під ключ» ви отримуєте підготовлений куточок первозданної фауни і флори, з професійним обслуговуванням, той що буде функціонувати так довго, як ви захочете. Всі наші професіонали взаємодіють з передовими компонентами, використовують новітні форми, а також прийоми робіт, пропонують сучасні ідеї внутрішнього і зовнішнього оформлення. Ми застосовуємо добірні вихідні матеріали, а також технології, отже наші фірмові акваріумні конструкції «під ключ» стабільно довговічні, красиві, нешкідливі і довгий період дарують задоволення покупцям.

Морські камінці в прісноводому акваріумі для будинку, ресторану і стильного офісу

Наша компанія пропонує престижні аквасистеми під замовлення зі зносостійких сучасних вихідних матеріалів. Ідей, де розташувати об’єкт величезна кількість: в ніші, міжкімнатних перегородки, барній стійці, інтер’єрної колоні, робочому столі, зоні для відвідувачів. Акваріум привертає увагу, робить дизайн своєрідним, а також таким, що запам’ятовується. Скляна ємність з плаваючими рибками створює спокійну атмосферу, допоможе очам відпочивати.

Кутовий акваріум на замовлення

точна ціна аквасистеми за індивідуальним замовленням безпосередньо залежить від розміру, технологічних характеристик певної конструкції, будматеріалів.

найпоширеніший варіант — кутовий акваріум на замовлення або ж з гнутим склом. Кутові модифікації виділяються великою видовищністю навіть при невеликому літражі. Подібну конструкцію можна вписати в незадіяний кут кімнати або задіяти опуклий кут предметів меблів.

Вражаюче виглядає з морською водою акваріум для риб на замовлення з незвичайними мешканцями і коралами. Це прекрасний спосіб створити ділянку підводного світу будинку або в іншому місці і милуватися ним постійно.

Морські камінці в прісноводому акваріумі: як доглядати

Власникам аквасистем ми готові рекомендувати професійну систему технічного обслуговування нашими фахівцями. Передайте нашої компанії турботи по підтримці акуратності, життєздатності аквариумного комплексу і його мешканців.

До переліку сервісних послуг по забезпеченню аквасистеми включається:

 • послуги з утримання: приведення в порядок світильників, внутрішніх, зовнішніх стекол, верхній панелі, каменів і субстрату, декорацій;
 • промивання фільтрів для води;
 • підтримання здоров’я вихованців;
 • систематичне постачання кормами, обладнанням;
 • настройка елементів обладнання;
 • догляд за рослинним світом.

Загальна вартість технічного обслуговування вважається в залежності від габаритів ємності та інших особливостей.

Морські камінці в прісноводому акваріумі — чому обирають нашу компанію

Купуючи акваріум на нашому сайті, ви отримуєте ряд ключових плюсів:

 1. для вас працюють професіонали;
 2. всі необхідні витрати входять у вартість;
 3. ми застосовуємо виключно кращі будівельні матеріали і технічне оснащення;
 4. всі роботи здійснюються своєчасно.

Якщо виник будь-яке питання по темі, зробіть дзвінок для отримання безкоштовного консультування!

Оцените статью
Добавить комментарий