Оформлення прісноводного акваріума — стильне рішення для вашого інтер’єру

Оформлення прісноводного акваріума — стильне рішення для вашого інтер’єру

Цілком ймовірно, ви вправний власник акваріума або бажаєте створити затишок у себе вдома, в кабінеті офісу, ресторані, гіпермаркеті, б’юті-салоні, готелі або ще якій-небудь ділянці. Ви потрапили куди потрібно, тому що наша організація займається випуском, дизайном і також технічним обслуговуванням акваріумів всіх модифікацій і параметрів.

Ми з задоволенням створимо особливий акваріум на замовлення абсолютно будь-якого типорозміру, який прекрасно впишеться в дизайн, безсумнівно буде приносити задоволення, а також заспокоювати вас самих і гостей.

Оформлення прісноводного акваріума з доставкою по містах України

У нас можна оформити замовлення на створення аквасистеми на замовлення відповідного дизайну: прямокутні або кутові, панорамні, що вбудовуються, типу зонується перегородки. Ми пропонуємо всі відомі види акваріумів: з прісною водою, океанічні, псевдоморе, рифові, сухі і декоративні.

Морський акваріум на замовлення

Є такий стереотип: акваріумний комплекс в інтер’єрі — проблема власника, адже потрібно стежити за температурним балансом і станом рідини, здоров’ям рослин, рибок, оновлювати воду в ємність, чистити грунт, а також стінки.

продаючи роботу Аквасистеми на замовлення в готовому вигляді, ми запросто оскаржуємо дане оману: насолоджуйтеся в своє задоволення привабливим підводним світом і не роздумуйте, яким способом це працює. Ми все зробимо своїми силами!

В дану послугу включається:

 • підготовчі заміри;
 • конструювання аквасистеми, враховуючи характеристики кімнати, а також бажання клієнта;
 • виробництво конструкції на професійному обладнанні;
 • транспортування, монтування ємності і необхідного спецобладнання;
 • індивідуальний вибір акваріумних рибок, водоростей і інших живих мешканців, рішення по декору, стилістиці;
 • послуги дизайнера по створенню підводного ландшафту аквариумного комплексу;
 • супутні матеріали;
 • транспортування і далі заповнення акваріума рибками, водоростями, равликами;
 • запуск аквасистеми;
 • тих супровід.

У тому випадку, якщо мрієте відчути себе справжнім власником акваріума, ми навчимо вас важливим прийомам роботи з акваріумом, проінформуємо про правила обслуговування, будову і призначення акваріумного обладнання.

Оформлення прісноводного акваріума під ключ

Наша компанія пропонує придбати стандартний акваріум з нашого каталогу або оформити замовлення на акваріум за індивідуальними розмірами. Ми виробляємо аквасистеми з акрилу на замовлення будь-якого сучасного розміру і виду: вбудовані, циліндричні, підлогового типу, багаторівневі. Ви можете підібрати підходяще декорування.

Акваріум на замовлення

Ми даємо гарантію, що придбані рибки, інші тварини і водорості в отличном состоянии, — вони проходять перевірку на відсутність хвороб. Ми завжди замасковуватися необхідне техобладнання (компресори, фільтруючі пристрої, регулятори температури) під пейзаж або робимо непомітним все це подібними прийомами — коробами, додатковими отворами, тому ваш акваріум для риб безсумнівно буде виглядати як природний куточок природи.

Оформлення прісноводного акваріума за ціною прізводітелей

Ми виконуємо свою роботу оперативно, високопрофесійно. Замовляючи аквасистем «під ключ» ви отримаєте завершений куточок первозданної природи, з професійним обслуговуванням, що порадує вас стільки, скільки ви захочете. Всі наші фахівці взаємодіють з новітніми будматеріалами, використовують унікальні форми, а також прийоми робіт, застосовують сучасні елементи внутрішнього і зовнішнього оформлення. Ми вибираємо добірні вихідні матеріали, а також технології, тому наші акваріумні конструкції «під ключ» стабільно міцні, привабливі, нешкідливі і довгий час дарують радість покупцям.

прісноводні акваріуми

Оформлення прісноводного акваріума для квартири, ресторану і стильного офісу

Наша компанія випускає елітні аквасистеми на замовлення з міцних сучасних будматеріалів. Варіацій, де помістити об’єкт багато: в стіні, перегородці, стійки бару, інтер’єрної колоні, столі, приймальні зоні. Аквасистеми привертає увагу, робить інтер’єр неординарним і незабутнім. Прозора ємність з живими рибками формує заспокійливу атмосферу, допоможе очам відпочивати.

конкретна ціна аквариумного комплексу під замовлення залежить від масштабу, технологічних особливостей підібраною ємності, матеріалів.

популярний варіант — акваріум кутовий конструкції на замовлення або панорамного типу. Кутові модифікації відрізняються винятковою зоною огляду навіть при скромних розмірах. Подібну установку можна вписати в незадіяний куточок кімнати, а також використовувати виступаючий кут меблів.

Вражаюче виглядає морський акваріум на замовлення з красивими мешканцями і натуральними коралами. Таким чином можна відтворити ділянку океанського світу у себе вдома і захоплюватися ним щодня.

Оформлення прісноводного акваріума: особливості догляду

Власникам аквасистем наша компанія рада представити професійну програму сервісу нашими фахівцями. Доручіть нам клопоти щодо забезпечення порядку, життєздатності акваріума, а також його мешканців.

У список робіт по забезпеченню акваріума входить:

 • роботи по догляду: приведення в порядок ламп, внутрішніх, зовнішніх стінок, кришки, камінчиків а також шару грунту, декоративних деталей;
 • очищення фільтрів;
 • підтримання здоров’я вихованців;
 • систематичне постачання кормами, технічним обладнанням;
 • настройка елементів обладнання;
 • догляд за рослинами.
Акваріум на замовлення

Підсумкова вартість сервісу може залежати від розміру конструкції і інших моментів.

Оформлення прісноводного акваріума — чому обирають нашу компанію

Замовляючи акваріум в нашій компанії, ви отримаєте набір важливих переваг:

 1. для вас працюють фахівці;
 2. всі необхідні витрати входять в підсумкову вартість;
 3. ми застосовуємо тільки добротні будівельні матеріали і обладнання;
 4. всі роботи виконуються в обумовлений термін.

Якщо з’явився будь-яке питання по темі, зробіть дзвінок для отримання професійної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий