Замовити акваріум через інтернет — стильне рішення для вашого інтер’єру

Замовити акваріум через інтернет — стильне рішення для вашого інтер’єру

Швидше за все, ви завзятий держатель акваріума, а може бути задумали організувати затишну атмосферу у себе вдома, в кабінеті офісу, розкішному ресторані, бутіку, б’юті-салоні, холі готелю або ж іншому приміщенні. Тоді ви зайшли за адресою, тому що наша фірма займається випуском, оформленням і також технічним обслуговуванням аквасистем будь-яких форм, а також обсягів.

Ми охоче створимо ексклюзивний акваріум на замовлення відповідного масштабу, який прекрасно впишеться в обстановку, буде приносити задоволення і утихомирювати власника і гостей.

Замовити акваріум через інтернет з доставкою додому

У нашому інтернет-магазині можна оформити замовлення на виготовлення аквасистеми під замовлення потрібного варіанту: прямі або кутовий конструкції, панорамні, інтегровані, у вигляді зонується перегородки. Для вас ми пропонуємо всі існуючі різновиди аквасистем: з прісною водою, солоноводние, морське дно, з коралами, сухі і декоративні.

Замовити акваріум

Існує стереотип: акваконструкція в будинку — проблема власника, адже дуже важливо спостерігати за температурним режимом і станом води, самопочуттям підводних рослин, живих мешканців, оновлювати водичку, очищати дно, а також стінки.

продаючи роботу Аквасистеми на замовлення в готовому вигляді, ми з легкістю оскаржуємо таку думку: насолоджуйтеся в своє задоволення прекрасним підводним Екосвіт і не думайте, яким способом це функціонує. Ми все повністю влаштуємо самостійно!

Акваріум на замовлення

У список робіт включається:

 • підготовчі заміри;
 • конструювання акваріума, беручи до уваги особливості приміщення і переваги покупця;
 • створення вироби на фабриці;
 • транспортування, установка конструкції і також необхідного обладнання;
 • ексклюзивний вибір риб, рослин і інших живих мешканців, рішення по декору, стилю оформлення;
 • робота дизайнера по створенню підводного ландшафту акваріума;
 • супутні матеріали та обладнання;
 • транспортування і далі наповнення аквариумного комплексу рибками, водоростями, равликами;
 • пуск аквариумного комплексу;
 • професійний супровід.
Замовити акваріум через інтернет

Якщо ви вирішили стати справжнім власником акваріума, ми навчимо замовника ключовим аспектам взаємодії з Аквасистеми, дамо інформацію про методи догляду, будову і функціонування водного обладнання.

Замовити акваріум через інтернет під ключ

Наша компанія пропонує отримати типовий скляну посудину з каталогу або придбати акваріум для риб за індивідуальним проектом. ми виготовляємо акваріумні конструкції з міцного оргскла під замовлення будь-якого обсягу, а також виду: вбудовані, циліндри, підлогового типу, каскадні. Можна вибрати відповідне декорування.

Замовити акваріум

Ми забезпечуємо гарантію, що куплені риби, інші живі істоти і рослини здорові, — так як вони відслідковуються на відсутність патологій. Ми завжди маскуючи акваріумне обладнання (помпи, фільтри, терморегулятори) під елементи дизайну або робимо непомітним це різними варіантами — коробками, допоміжними отворами, значить ваш акваріум для риб безсумнівно буде схожий на красивий куточок природи.

Замовити акваріум через інтернет від виробника

Наша команда працює з дотриманням обумовлених термінів, високопрофесійно. Купуючи аквасистем «під ключ» ви отримаєте готовий куточок справжньої природи, з якісним обслуговуванням, який буде радувати вас стільки, скільки ви побажаєте. Всі наші професіонали працюють з передовими компонентами, використовують сучасні конфігурації і технічні секрети робіт, використовують актуальні ідеї дизайну. Ми застосовуємо високоякісні матеріали і технології, через що всі наші акваріуми «під ключ» завжди надійні, оригінальні, нешкідливі і довго приносять задоволення власникам.

Замовити акваріум через інтернет для квартири, кафе або вашого офісу

Наша спеціалізована компанія виготовляє престижні акваріуми за індивідуальним замовленням зі зносостійких якісних вихідних матеріалів. Варіацій, де помістити ємність величезна кількість: в стінці, перегородці, барній стійці, циліндричної або прямокутної колоні, журнальному столі, зоні reception. Скляний посуд з рибками буде залучати погляди, зробить інтер’єр приміщення неординарним і незабутнім. Прозора ємність з живими рибками створює спокійну атмосферу, може допомогти погляду відпочити.

фінішна ціна аквасистеми під замовлення залежить від масштабу, технічних властивостей певної ємності, вихідних матеріалів.

поширений проект — акваріум кутовий конструкції на замовлення або з гнутим склом. Кутові конфігурації характеризуються дуже високою площею огляду навіть при невеликому обсязі. Подібну модель можливо інтегрувати у вільний кут приміщення, а також задіяти опуклий ділянку меблевої конструкції.

Ефектно виглядає солоноводний акваріум на замовлення з красивими рибами і коралами. Це прекрасний спосіб організувати шматочок підводного світу в своєму інтер’єрі і захоплюватися ним коли захочете.

Замовити акваріум через інтернет: особливості змісту

Власникам акваріумів наша компанія рада рекомендувати зручну програму обслуговування нашими фахівцями. Доручіть нашої компанії роботу з підтримки порядку, оптимальних умов для життя акваріума і його мешканців.

Замовити акваріум через інтернет

В каталог сервісних послуг по обслуговуванню аквасистеми включається:

 • послуги з утримання: приведення в порядок лампочок, внутрішніх, зовнішніх поверхонь, верхній панелі, каменів а також субстрату, декору;
 • очищення фільтрів для води;
 • лікування рибок;
 • регулярне забезпечення харчуванням, технічними приладами;
 • монтаж технічних елементів;
 • залицяння за водоростями.

Загальна вартість технічного обслуговування залежить від габаритів вироби а також інших умов.

Замовити акваріум через інтернет — чому обирають нашу компанію

Купуючи акваріум на нашому сайті, клієнт отримує набір ключових переваг:

 1. у нас працюють підготовлені фахівці;
 2. всі витрати входять в ціну;
 3. ми використовуємо виключно високоякісні матеріали і технічне оснащення;
 4. всі роботи виконуються з дотриманням термінів.

У разі, якщо виник навіть дуже цікавить питання, зв’яжіться з нами для професійної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий