Ціна акваріума на замовлення — як вибрати

Ціна акваріума на замовлення — як вибрати

Швидше за все, ви самі досвідчений власник рибок, а може бути мрієте створити затишок в домашніх умовах, в робочому кабінеті, ресторанному комплексі, магазині, косметологічному центрі, холі готелю або іншій ділянці. Ви зайшли за адресою, тому що наша фірма займається випуском, дизайном, а також технічним обслуговуванням акваріумів будь-яких форм, а також габаритів.

Кутовий акваріум на замовлення

Ми охоче розробимо індивідуальний акваріум на замовлення абсолютно будь-якого літражу, який чудово доповнить дизайн, буде радувати і налаштовувати на спокій вас і звичайно оточуючих.

Ціна акваріума на замовлення з доставкою по містах України

У нашому інтернет-магазині можна підібрати виробництво акваріумний конструкції на замовлення необхідного варіанту: прямокутні або кутовий конструкції, панорамні, інтегровані, у вигляді перегородки. Ми виготовляємо будь-які поширені різновиди акваріумів: для прісноводних рибок, для морських мешканців, псевдоморе, з кораловими рифами, сухі і декоративні.

Існує такий стереотип: акваріумний комплекс в інтер’єрі — головний біль власника, адже слід спостерігати за температурою і чистотою води, здоров’ям підводних рослин, живих мешканців, додавати воду, чистити грунт, а також стінки.

рекомендуючи послугу Аквасистеми на замовлення в готовому вигляді, ми запросто оскаржуємо таке упередження: насолоджуйтеся привабливим водним світом і не роздумуйте, яким чином воно функціонує. Ми все організуємо своїми силами!

Кутовий акваріум на замовлення

У список послуг входить:

 • підготовчі заміри;
 • дизайн-проект водної конструкції, обов’язково враховуючи особливості об’єкта і переваги клієнта;
 • виробництво вироби нашими фахівцями;
 • транспортування, монтаж конструкції і далі потрібного спецобладнання;
 • спеціальний відбір акваріумних рибок, рослин або інших тварин, рішення з декорування, оформлення;
 • робота дизайнера з оформлення аквариумного комплексу;
 • супутні матеріали;
 • транспортування і далі наповнення акваріума рибками, водоростями, безхребетними;
 • запуск роботи аквасистеми;
 • тих супровід.
Акваріум на замовлення

У разі, якщо мрієте відчути себе справжнім акваріумістом, ми навчимо замовника найголовнішим нюансам роботи з акваріумом, проінформуємо про методи залицяння, будову і функціоналу аквариумного оснащення.

Ціна акваріума на замовлення з доставкою додому

Ви можете отримати стандартний за габаритами акваріум з каталогу або оформити замовлення на аквасистем за індивідуальним розміром. ми виготовляємо акваріумні конструкції з органічного скла на замовлення будь-якого сучасного літражу або форми: вбудовані, циліндричні, підлогові, з каскадом. Ви можете вибрати відповідне декорування.

Ми даємо гарантію, що куплені рибки, інші тварини, а також водні рослини здорові, — вони перевіряються на повну відсутність хвороб. Ми завжди замасковуватися акваріумне обладнання (помпи, фільтруючі пристрої, обігрівачі) під пейзаж або ховаємо все це іншими способами — коробами, допоміжними отворами, з цієї причини вaш улюблений акваріум для риб безсумнівно буде виглядати як природний шматочок водного світу.

Ціна акваріума на замовлення за ціною прізводітелей

Наші співробітники працюють дотримуючись терміни, високопрофесійно. Купуючи аквасистем «під ключ» ви отримуєте закінчений ділянку первозданної фауни і флори, з якісним обслуговуванням, який буде функціонувати стільки часу, скільки ви самі захочете. Всі наші професіонали працюють з прогресивними матеріалами і обладнанням, впроваджують унікальні конфігурації і технології виробництва, використовують привабливі елементи прикраси. Ми застосовуємо якісні будівельні матеріали, а також технології, тому наші фірмові акваріуми «під ключ» стабільно надійні, оригінальні, не є небезпечними і довгий час радують радість покупцям.

Ціна акваріума на замовлення для квартири, ресторану або стильного офісу

Наша організація виробляє елітні аквасистеми на замовлення з міцних безпечних матеріалів. Місць, в якому місці помістити систему величезна кількість: в стінці, міжкімнатних перегородки, барній стійці, колоні, журнальному столі, зоні reception. Акваріум для риб привертає увагу, робить внутрішній інтер’єр неповторним і незабутнім. Вода з живим наповненням створює заспокійливу атмосферу, дозволяє очам відпочити.

конкретна ціна на акваріум під замовлення складається в залежності від обсягу, інженерних особливостей певної системи, використаних матеріалів.

популярний вибір — кутовий акваріум на замовлення або з гнутим склом. Кутові модифікації виділяються винятковою зоною огляду при невеликому літражі. Цю систему можна вписати в незадіяний куточок кімнати, а також задіяти опуклий ділянку меблів.

Розкішно виглядає морський акваріум під замовлення з привабливими рибками або живими коралами. Це відмінний метод організувати шматочок підводного світу у себе вдома і насолоджуватися ним щодня.

Морський акваріум під замовлення

Ціна акваріума на замовлення: особливості догляду

Щасливим власникам акваріумів ми раді запропонувати професійну систему технічного обслуговування нашими експертами. Надайте нам турботи по підтримці порядку, життєздатності акваріума, а також його жителів.

У список послуг з техобслуговування акваріума включається:

 • послуги з догляду: протирання світильників, внутрішніх, зовнішніх стекол, кришки, каменів і субстрату, декорацій;
 • прочищення фільтрів для води;
 • підтримання здоров’я рибок;
 • регулярне постачання харчуванням, обладнанням;
 • регулювання технічних елементів;
 • залицяння за водоростями.

Загальна вартість обслуговування залежить від літражу акваріума і інших чинників.

Ціна акваріума на замовлення — чому обирають нас

Замовляючи акваріум у нас, клієнт отримує ряд неоціненних переваг:

 1. для вас працюють компетентні співробітники;
 2. всі необхідні витрати включені в ціну;
 3. ми використовуємо тільки високоякісні будівельні матеріали і техніку;
 4. послуги виробляються в максимально короткий термін.

Якщо з’явився будь-яке питання по темі, зв’яжіться з нами для отримання безкоштовної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий