Дизайн прісноводного акваріума — як підібрати дизайн

Дизайн прісноводного акваріума — як підібрати дизайн

Ймовірно, ви бувалий власник акваріума або задумали створити затишну атмосферу будинку, в робочому кабінеті, ресторані, магазині, б’юті-салоні, холі готелю або іншому приміщенні. Ви звернулися в правильне місце, адже наша компанія займається створенням, оформленням і також супроводжуючим обслуговуванням аквасистем всіх типів, а також параметрів.

Ми з радістю створимо ексклюзивний акваріум для риб на замовлення будь-якого літражу, який гармонійно впишеться в приміщення, безсумнівно буде радувати, а також налаштовувати на спокій замовника або оточуючих.

Дизайн прісноводного акваріума в Україні

У нашому інтернет-магазині можна оформити замовлення на створення акваріумний конструкції на замовлення необхідного виду: прямі або кутові, панорама, вбудовані, у вигляді перегородки. У нас можна придбати будь-які існуючі типи акваріумів: з прісною водою, солоноводние, морське дно, з кораловими рифами, сухі, а також декоративні.

Акваріум під замовлення

Є такий стереотип: акваріум в інтер’єрі — проблема власника, оскільки дуже важливо стежити за температурним режимом і чистотою води, самопочуттям рослин, риб, додавати воду, очищати грунт, а також стінки.

рекомендуючи послугу акваріум на замовлення в готовому вигляді, ми запросто спростовуємо подібне оману: насолоджуйтеся красивим підводним Екосвіт і при цьому не журіться, як це працює. Ми все потрібне виконаємо самі!

У список робіт включається:

 • підготовчі заміри;
 • конструювання аквасистеми, обов’язково враховуючи відмінності кімнати, а також переваги клієнта;
 • виробництво системи на нашому виробництві;
 • транспортування, монтаж ємності і необхідного устаткування;
 • персональний вибір риб, рослин, а також інших тварин, варіанти з декорування, оформлення;
 • дизайнерська робота по оформленню аквариумного комплексу;
 • всі необхідні матеріали;
 • транспортування і далі заселення аквариумного комплексу рибками, підводними рослинами, равликами;
 • пуск аквасистеми;
 • технічне обслуговування.

У тому випадку, якщо задумали відчути себе справжнім акваріумістом, ми навчимо замовника основоположним технікам робіт з акваріумних комплексом, проінформуємо про правила догляду, конструкції і роботі аквариумного оснащення.

Дизайн прісноводного акваріума під ключ

Наша компанія пропонує вибрати типовий акваріум з нашого каталогу або оформити замовлення на аквасистем за індивідуальними розмірами. Наша компанія виготовляє акваріумні конструкції з акрилу на замовлення будь-якого сучасного розміру або виду: інтегровані в стіну або меблі, у вигляді колони, підлогові, з каскадом. Ви можете вибрати будь-яке оформлення.

Ми даємо гарантію, що придбані рибки, інші тварини, а також водорості здорові, — всі вони оглядаються на відсутність хвороб. Ми завжди приховуємо водне техобладнання (помпи, фільтри, обігрівачі) під рельєф або ховаємо все це різними способами — коробками, додатковими прорізами, завдяки цьому ваш особистий акваріум буде виглядати як природний куточок природи.

Дизайн прісноводного акваріума безпосередньо від виробника

Наша компанія працює оперативно, на високому рівні. замовивши аквасистем «під ключ» ви отримуєте завершений куточок натуральної природи, з гарантованим сервісом, той що буде радувати вас стільки, скільки ви самі захочете. Всі наші майстри працюють з сучасними будматеріалами, впроваджують сучасні варіанти, а також прийоми виробництва, застосовують оригінальні деталі декорування. Ми застосовуємо кращі вихідні матеріали, а також технологічні процеси, з цієї причини всі наші акваріумні конструкції «під ключ» завжди довговічні, привабливі, не є небезпечними і тривалий час дарують задоволення їх власникам.

Акваріум на замовлення

Дизайн прісноводного акваріума для будинку, кафе і офісного приміщення

Наша фірма пропонує елітні акваріумні комплекси за індивідуальним замовленням зі зносостійких якісних вихідних матеріалів. Місць, де розташувати ємність досить багато: в стінці, міжкімнатних перегородки, барній стійці, циліндричної або прямокутної колоні, столі, стійці решепшн. Скляний посуд з рибками відразу ж приверне до себе увагу, робить інтер’єр неповторним і впізнаваним. Прозора ємність з плаваючими рибками створює спокійну атмосферу, допомагає погляду відпочивати.

конкретна ціна на акваріум під замовлення залежить від габаритів, інженерних особливостей певної системи, матеріалів.

популярний проект — акваріум кутовий конструкції на замовлення або панорамний. Кутові конфігурації характеризуються винятковою площею огляду при невеликому розмірі. Таку конструкцію можливо інтегрувати в незадіяний кут житла або ж використовувати виступаючий ділянку меблів.

Вражаюче виглядає солоноводний акваріум для риб на замовлення з привабливими мешканцями або натуральними коралами. Таким чином можна відтворити шматочок океанічного світу в будь-якому інтер’єрі і насолоджуватися ним кожен день.

Дизайн прісноводних акваріумів

Дизайн прісноводного акваріума: особливості змісту

Власникам акваріумів наша компанія рада запропонувати зручну систему сервісу нашими експертами. Доручіть нашої компанії клопоти по підтримці порядку, життєздатності аквариумного комплексу і його мешканців.

У список послуг із забезпечення акваріума входить:

 • послуги з утримання: очищення лампочок, внутрішніх, зовнішніх стекол, верхній панелі, каменів а також грунту, декоративних деталей;
 • промивши всіх фільтрів;
 • лікування мешканців;
 • постійне постачання харчуванням, технічними приладами;
 • монтаж елементів конструкції;
 • догляд за рослинним світом.

Підсумкова вартість обслуговування вважається в залежності від габаритів акваріума і інших чинників.

Дизайн прісноводного акваріума — чому варто вибрати нашу компанію

Оформляючи замовлення в нашому магазині, клієнт отримує набір важливих достоїнств:

 1. з вами будуть працювати майстри;
 2. всі необхідні витрати включені в підсумкову вартість;
 3. ми використовуємо виключно добротні будівельні матеріали і обладнання;
 4. всі роботи виконуються з дотриманням термінів.

Коли з’явився будь-яке питання, зателефонуйте для отримання безкоштовної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий