Купити на замовлення акваріум — як вибрати

Купити на замовлення акваріум — як вибрати

Може бути, ви самі завзятий власник рибок, а може бути мрієте створити затишну обстановку в квартирі, в офісному кабінеті, ресторані, маркеті, салоні краси, готелі або ж ще якому-небудь приміщенні. Ви звернулися куди потрібно, тому що наша фірма займається випуском, оформленням і технічним обслуговуванням аквасистем самих різних форм, а також габаритів.

Ми охоче розробимо індивідуальний акваріум для риб на замовлення відповідного типорозміру, який гармонійно доповнить приміщення, безсумнівно буде приносити задоволення, а також налаштовувати на спокій замовника і також гостей.

Купити на замовлення акваріум в Україні

У нашій компанії ви зможете вибрати виробництво акваріумний конструкції на замовлення відповідного виду: лінійні або кутові, панорамні, вбудовані, у вигляді ширми. Для вас ми пропонуємо всі відомі типи аквасистем: з прісною водою, океанічні, морське дно, з кораловими рифами, безводні і дизайнерські.

Є такий стереотип: акваріумний комплекс в приміщенні — проблема власника, оскільки дуже важливо стежити за температурою і станом рідини, самопочуттям рослин, рибок, додавати воду, чистити грунт і бічні стекла.

пропонуючи послугу Аквасистеми на замовлення під ключ, ми просто оскаржуємо таке уявлення: захоплюйтеся зачаровує водним оточенням і при цьому не думайте, яким способом воно працює. Ми все повністю організуємо своїми силами!

Акваріум на замовлення

В дану послугу включається:

 • завмер на місці установки;
 • проект екосистеми, беручи до уваги відмінні риси об’єкта і звичайно переваги покупця;
 • виробництво конструкції на власному виробництві;
 • транспортування, монтаж ємності і далі потрібного спецобладнання;
 • ексклюзивний підбір рибок, підводних рослин, а також інших живих мешканців, рішення з декорування, стилю оформлення;
 • робота дизайнера по створенню підводного ландшафту аквариумного комплексу;
 • всі необхідні матеріали;
 • доставка і заселення аквасистеми рибами, водоростями, іншими мешканцями;
 • пуск екосистеми;
 • тих обслуговування.

Якщо ж ви вирішили відчути себе справжнім знавцем акваріумістики, ми навчимо вас засадничих моментів взаємодії з акваріумних комплексом, проінформуємо про правила обслуговування, пристрої, а також призначення водного оснащення.

Купити на замовлення акваріум за індивідуальним проектом

Можна вибрати типовий акваріум на сторінках каталогу або придбати аквасистем за унікальним проектом. ми виготовляємо акваріуми з міцного оргскла на замовлення будь-якого сучасного літражу і конфігурації: інтегровані в стіну або меблі, у вигляді колони, підлогового типу, з каскадом. Ви можете підібрати відповідне оформлення.

Ми гарантуємо, що закуплені риби, інші мешканці і рослини повністю здорові, — вони перевіряються на повну відсутність захворювань. Ми завжди маскуючи необхідне техобладнання (повітряні компресори, фільтруючі пристрої, обігрівачі) під рельєф або ж приховуємо його різними способами — коробами, допоміжними отворами, значить ваш акваріум для риб буде виглядати як природний куточок природи.

Купити на замовлення акваріум від професіоналів своєї справи

Ми виконуємо свою роботу оперативно, кваліфіковано. купуючи аквасистем «під ключ» ви отримуєте підготовлений куточок первозданної фауни і флори, з гарантованим сервісом, який буде радувати вас стільки часу, скільки ви самі побажаєте. Наші співробітники працюють з прогресивними компонентами, використовують сучасні варіанти і прийоми виробництва, застосовують сучасні деталі декорування. Ми застосовуємо якісні матеріали та технологічні процеси, тому всі наші аквасистеми «під ключ» завжди надійні, оригінальні, безпечні і довгий період приносять задоволення власникам.

Купити на замовлення акваріум для будинку, кафе або стильного офісу

Наша фірма виробляє престижні акваріумні комплекси за індивідуальним замовленням з надійних якісних матеріалів. Варіантів, в якому місці помістити систему маса: в ніші, перегородки, барній стійці, інтер’єрної колоні, столі, приймальні зоні. Аквасистеми відразу ж приверне до себе увагу, робить інтер’єр приміщення оригінальним і незабутнім. Скляна ємність з красивою флорою і фауною створює спокійну атмосферу, дає можливість погляду відпочивати.

фінішна ціна аквариумного комплексу під замовлення складається в залежності від розміру, інженерних особливостей певної конструкції, матеріалів.

Популярний варіант — кутовий акваріум на замовлення або ж з панорамним склом. Кутові вироби відрізняються великою зоною огляду навіть при компактному розмірі. Подібну установку можна вписати в незайнятий куточок житла або використовувати виступаючий кут предметів меблів.

Кутовий акваріум на замовлення

Ефектно виглядає з морською водою акваріум для риб під замовлення з красивими рибами і живими коралами. Так ви зможете створити шматочок океанічного світу в будь-якому інтер’єрі і захоплюватися ним щодня.

Купити на замовлення акваріум: обслуговування та догляд

Щасливим власникам акваконструкцій ми готові запропонувати професійну систему обслуговування нашими експертами. Надайте нам турботи по забезпеченню акуратності, оптимальних умов для життя акваріума і його мешканців.

В каталог сервісних послуг з техобслуговування акваріума включається:

 • послуги з догляду: очищення ламп, внутрішніх, зовнішніх поверхонь, кришки, камінчиків і субстрату, декорацій;
 • промивка всіх фільтрів;
 • лікування мешканців;
 • регулярне постачання кормом, технічними приладами;
 • настройка елементів конструкції;
 • залицяння за рослинним світом.
Купити на замовлення акваріум

Загальна вартість технічного обслуговування може залежати від габаритів ємності а також інших особливостей.

Купити на замовлення акваріум — чому обирають нас

Оформляючи замовлення у нас, ви отримаєте набір неоціненних плюсів:

 1. вас будуть обслуговувати підготовлені фахівці;
 2. всі необхідні витрати входять в ціну;
 3. ми використовуємо виключно якісні матеріали та технічне оснащення;
 4. всі роботи виконуються в обумовлений термін.

Коли з’явився будь-яке питання, зателефонуйте нам для професійної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий