Зробити акваріум на замовлення — як вибрати

Зробити акваріум на замовлення — як вибрати

Ймовірно, ви самі бувалий акваріуміст або мрієте організувати оригінальний інтер’єр у себе вдома, в кабінеті, розкішному ресторані, маркеті, салоні краси, холі готелю або ще якому-небудь місці. Тоді ви зайшли куди треба, тому що наша організація займається створенням, дизайном, а також обслуговуванням акваріумів самих різних форм, а також обсягів.

Ми з задоволенням виготовимо індивідуальний акваріум на замовлення будь-якого типорозміру, який органічно впишеться в дизайн, буде приносити задоволення, а також умиротворяти вас самих і інших спостерігачів.

Зробити акваріум на замовлення з доставкою по містах України

На нашому виробництві ви зможете замовити створення аквасистеми на замовлення зручного варіанту: лінійні або кутові, з панорамним склом, інтегровані, у вигляді ширми. Наша компанія пропонує всі поширені різновиди акваріумів: з прісною водою, океанічні, псевдоморе, з коралами, безводні і дизайнерські.

Акваріум на замовлення

Існує стереотип: акваконструкція в квартирі — головний біль володаря, так як необхідно спостерігати за температурним режимом і станом рідини, здоров’ям рослинності, рибок, додавати воду в ємність, очищати дно, а також стінки.

продаючи пропозицію Аквасистеми на замовлення під ключ, ми запросто заперечуємо подібне упередження: насолоджуйтеся захоплюючим підводним світом і при цьому не журіться, яким способом воно працює. Ми все повністю організуємо самостійно!

У цю послугу входить:

 • визначення розмірів;
 • дизайн-проект вироби, беручи до уваги специфіку об’єкта та побажання замовника;
 • виробництво об’єкта на фабриці;
 • доставка товару, установка ємності і також необхідного спецобладнання;
 • персональний відбір риб, водоростей або інших мешканців, варіанти з декорування, стилю оформлення;
 • послуги дизайнера по створенню підводного ландшафту аквариумного комплексу;
 • витратні матеріали;
 • транспортування і заселення акваріума рибами, водної флорою, равликами;
 • пуск аквариумного комплексу;
 • тих обслуговування.

У разі, якщо бажаєте стати справжнім знавцем акваріумістики, ми навчимо вас засадничих моментів роботи з акваріумних комплексом, проінформуємо про методи догляду, механізмі, а також призначення аквариумного оснащення.

Зробити акваріум на замовлення в Україні

Наша компанія пропонує вибрати стандартний за габаритами варіант на сторінках каталогу або придбати акваріум для риб за унікальним проектом. Наша компанія пропонує акваріумні конструкції з оргскла під замовлення абсолютно будь-якого обсягу або форми: інтегровані в стіну або меблі, у вигляді колони, підлогові, багаторівневі. Ви можете замовити відповідне оформлення.

Зробити акваріум на замовлення

Ми даємо гарантію, що закуплені рибки, інші мешканці, а також насадження здорові, — так як вони оглядаються на предмет відсутності захворювань. Ми обов’язково замасковуватися використовується техобладнання (компресори, фільтри, регулятори температури) під ландшафт або ховаємо це іншими способами — коробками, додатковими прорізами, значить ваш особистий акваріум для риб буде виглядати як справжній шматочок природи.

Зробити акваріум на замовлення безпосередньо від виробника

Ми виконуємо свою роботу дотримуючись терміни, високопрофесійно. Зробивши замовлення на акваріум «під ключ» ви отримаєте завершений куточок первозданної природи, з якісним технічним обслуговуванням, той що порадує вас стільки часу, скільки ви самі захочете. Наші професіонали працюють з найновішими матеріалами і обладнанням, застосовують різні форми, а також технології робіт, використовують оригінальні елементи внутрішнього і зовнішнього оформлення. Ми застосовуємо першокласні вихідні матеріали, а також технологічні процеси, через що наші акваріумні конструкції «під ключ» незмінно надійні, красиві, нешкідливі і довгий час приносять задоволення власникам.

Зробити акваріум на замовлення для квартири, кафе або стильного офісу

Наша компанія робить престижні аквасистеми під замовлення з довговічних якісних вихідних матеріалів. Варіацій, де розмістити ємність дуже багато: в ніші, міжкімнатних перегородки, барній стійці, циліндричної або прямокутної колоні, столі, холі. Акваріум привертає увагу, робить інтер’єр своєрідним і престижним. Скляна ємність з живими рибками формує спокійну атмосферу, дає можливість очам відпочити.

остаточна ціна аквасистеми під замовлення може залежати від масштабу, технічних характеристик відповідної ємності, вихідних матеріалів.

поширений проект — акваріум кутовий конструкції на замовлення або ж з гнутим склом. Кутові конфігурації виділяються великою видовищністю навіть при компактному розмірі. Подібну модель можна вдало вписати в вільний кут будинку або використовувати опуклий ділянку предметів меблів.

Акваріум на замовлення

Чудово виглядає солоноводний акваріум для риб на замовлення з привабливими рибами і коралами. Це відмінний метод організувати ділянку підводного світу в своєму інтер’єрі і насолоджуватися ним щодня.

Зробити акваріум на замовлення: особливості змісту

Щасливим власникам акваріумів наша компанія рада представити професійну програму техобслуговування нашими експертами. Доручіть нашої компанії клопоти по підтримці порядку, життєздатності аквариумного комплексу і його мешканців.

До переліку сервісних послуг з техобслуговування акваріума включається:

 • роботи з утримання: протирання ламп, внутрішніх, зовнішніх стекол, кришки, камінчиків а також грунту, елементів декору;
 • промивання фільтрів для води;
 • лікування мешканців;
 • регулярне постачання кормом, обладнанням;
 • налагодження елементів обладнання;
 • догляд за рослинами.

Підсумкова вартість обслуговування може залежати від літражу конструкції а також інших моментів.

Зробити акваріум на замовлення — чому варто вибрати нашу компанію

Оформляючи замовлення в нашому магазині, ви отримаєте набір ключових плюсів:

 1. вас будуть обслуговувати грамотні фахівці;
 2. всі витрати включені в загальну вартість;
 3. ми використовуємо тільки якісні будівельні матеріали і обладнання;
 4. роботи виконуються з дотриманням термінів.

Коли виник будь-яке питання, зробіть дзвінок для отримання професійної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий