Акваріуми на замовлення Одеса — як вибрати

Акваріуми на замовлення Одеса — як вибрати

Ймовірно, ви завзятий держатель акваріума або ж вирішили організувати затишну атмосферу в домашніх умовах, в офісі, ресторані, торговому центрі, салоні краси, холі готелю чи іншому приміщенні. Тоді ви зайшли куди треба, так як наша компанія займається виготовленням, дизайном і також техобслуговуванням аквасистем самих різних форм і обсягів.

Ми з задоволенням виготовимо ексклюзивний акваріум на замовлення відповідного типорозміру, який гармонійно впишеться в дизайн, безсумнівно буде приносити задоволення і заспокоювати вас і гостей.

Акваріуми на замовлення Одеса з доставкою по містах України

У нашому інтернет-магазині ви зможете замовити виробництво аквасистеми на замовлення потрібного стилю: лінійні або кутові, панорамні, інтегровані, типу перегородки. Ми пропонуємо будь-які популярні види акваріумів: прісноводні, океанічні, псевдоморе, з коралами, сухі, а також декоративні.

Поширений стереотип: акваконструкція в будинку — головний біль господаря, так як рекомендується дивитися за температурою і чистотою рідини, самопочуттям водоростей, риб, додавати воду, очищати дно і стінки.

продаючи роботу акваріум на замовлення під ключ, ми легко оскаржуємо дане переконання: насолоджуйтеся в своє задоволення привабливим водним оточенням і не переживайте, як воно працює. Ми все повністю організуємо самостійно!

Акваріуми на замовлення одеса

В дану послугу включається:

 • виміри;
 • проектування акваріума, з огляду на специфіку приміщення, а також побажання замовника;
 • створення вироби на нашому виробництві;
 • доставка товару, установка конструкції, а також необхідного спецобладнання;
 • ексклюзивний вибір рибок, рослинності, а також інших мешканців, варіанти по прикрасі, стилю оформлення;
 • послуги дизайнера по створенню красивою композиції аквариумного комплексу;
 • витратні матеріали;
 • транспортування і заповнення аквариумного комплексу рибками, водоростями, іншими мешканцями;
 • запуск аквасистеми;
 • тих обслуговування.

У тому випадку, якщо мрієте стати справжнім знавцем акваріумістики, ми навчимо замовника найголовнішим технікам робіт з акваріумних комплексом, розповімо про правила обслуговування, встановлення, а також функціоналу водного обладнання.

Акваріуми на замовлення Одеса під ключ

У вас є можливість отримати типовий варіант на сайті або замовити аквасистем по небхідно розмірами. Наша компанія виробляє аквасистеми з акрилу на замовлення різного літражу і форми: вбудовані, циліндричні, підлогові, каскадні. Можна підібрати будь-яке оформлення.

Кутовий акваріум на замовлення

Ми забезпечуємо гарантію, що придбані рибки, інші живі істоти, а також водні рослини здорові, — всі вони проходять перевірку на відсутність захворювань. Ми завжди маскуючи використовуване обладнання (компресори, фільтруючі пристрої, терморегулятори) під ландшафт або маскуючи все це іншими варіантами — коробками, додатковими отворами, значить ваш особистий акваріум буде схожий на справжній шматочок водного світу.

Акваріуми на замовлення Одеса від професіоналів своєї справи

Наша компанія працює швидко, кваліфіковано. Зробивши замовлення на акваріум «під ключ» ви отримуєте закінчений куточок первозданної природи, з гарантованим технічним обслуговуванням, що буде функціонувати стільки часу, скільки ви побажаєте. Наші майстри взаємодіють з новітніми матеріалами і обладнанням, застосовують унікальні варіанти, а також технології виробництва, використовують оригінальні деталі декорування. Ми вибираємо якісні матеріали, а також технології, з цієї причини наші фірмові акваріуми «під ключ» незмінно надійні, красиві, екологічні і довгий період доставляють радість клієнтам.

Акваріуми на замовлення Одеса для квартири, ресторану і офісного приміщення

Наша спеціалізована компанія пропонує елітні аквасистеми під замовлення зі зносостійких безпечних будматеріалів. Місць, в якому місці помістити водну конструкцію маса: в стінах, міжкімнатних перегородки, барній стійці, циліндричної або прямокутної колоні, журнальному столі, зоні ресепшн. Аквасистеми буде залучати погляди, зробить інтер’єр оригінальним і незабутнім. Скляний посуд з плаваючими рибками створює заспокійливу атмосферу, дозволяє погляду відпочити.

Кутовий акваріум на замовлення

фінішна ціна аквариумного комплексу за індивідуальними розмірами безпосередньо залежить від габаритів, технологічних характеристик певної системи, використаних матеріалів.

поширений вибір — кутовий акваріум на замовлення або ж з панорамним склом. Кутові моделі виділяються дуже високою площею огляду навіть при невеликих габаритах. Цю конструкцію можна вставити в незайнятий куточок об’єкта, а також використовувати опуклий кут меблевої конструкції.

Акваріум на замовлення

Чудово виглядає солоноводний акваріум на замовлення з красивими рибками і натуральними коралами. Це відмінний метод організувати шматочок океанічного світу в своєму інтер’єрі і милуватися ним кожен день.

Акваріуми на замовлення Одеса: обслуговування та догляд

Щасливим володарям акваконструкцій ми раді представити професійну систему сервісу нашими майстрами. Передайте нашої компанії роботу з підтримки чистоти, оптимальних умов для життя аквариумного комплексу, а також його мешканців.

Кутовий акваріум на замовлення

В каталог послуг з обслуговування аквасистеми включається:

 • роботи по догляду: протирання ламп, внутрішніх, зовнішніх поверхонь, кришки, каменів і субстрату, декору;
 • прочищення фільтрів для води;
 • підтримання здоров’я вихованців;
 • постійне постачання кормами, обладнанням;
 • установка технічних елементів;
 • догляд за рослинним світом.

Ціна технічного обслуговування залежить від габаритів акваріума і інших моментів.

Акваріуми на замовлення Одеса — чому обирають нас

Вибравши оформлення замовлення на нашому сайті, клієнт отримує список ключових переваг:

Акваріум на замовлення
 1. для вас працюють фахівці;
 2. всі витрати входять в ціну;
 3. ми застосовуємо тільки добротні матеріали і обладнання;
 4. всі роботи виконуються в обумовлений термін.

У разі, якщо виник будь-яке питання, зв’яжіться з нами для отримання безкоштовного консультування!

Оцените статью
Добавить комментарий