Великі акваріуми на замовлення — як вибрати

Великі акваріуми на замовлення — як вибрати

Швидше за все, ви самі бувалий власник акваріума, а може бути збираєтеся організувати затишок у себе вдома, в кабінеті офісу, розкішному ресторані, маркеті, косметологічному центрі, холі готелю або ж будь-якому іншому ділянці. Тоді ви зайшли куди треба, бо ми займаємося випуском, обладнанням, а також обслуговуванням акваріумів самих різних конструкцій і габаритів.

Акваріум під замовлення

Ми з радістю зробимо неповторний акваріум на замовлення оптимального обсягу, який вдало доповнить обстановку, буде радувати і утихомирювати вас самих або інших спостерігачів.

Великі акваріуми на замовлення з доставкою додому

На нашому сайті можна замовити створення акваріумний конструкції на замовлення необхідного варіанту: прямокутні або кутові, панорамні, що вбудовуються, у формі ширми. У нас можна придбати будь-які популярні різновиди аквасистем: для прісноводних рибок, для морських мешканців, в стилі псевдоморе, з кораловими рифами, сухі, а також дизайнерські.

Існує такий стереотип: акваріум будинку — головний біль володаря, адже треба спостерігати за температурним режимом і станом води, самопочуттям водоростей, риб, доливати воду в ємність, чистити грунт і бічні поверхні.

рекомендуючи роботу акваріум на замовлення в готовому вигляді, ми запросто заперечуємо дане оману: насолоджуйтеся захоплюючим водним світом і не роздумуйте, яким способом воно працює. Ми все повністю влаштуємо самостійно!

У список робіт включається:

 • завмер на місці установки;
 • проект аквасистеми, беручи до уваги характеристики приміщення, а також бажання покупця;
 • виробництво ємності на власному виробництві;
 • доставка товару, установка акваріума і необхідного спецобладнання;
 • спеціальний набір риб, водоростей або інших тварин, рішення по декору, стилю оформлення;
 • робота дизайнера по облаштуванню акваріума;
 • супутні матеріали та обладнання;
 • доставка і далі заповнення об’єкта рибами, водоростями, іншими мешканцями;
 • запуск аквасистеми;
 • професійне обслуговування.

У тому випадку, якщо задумали відчути себе справжнім знавцем акваріумістики, ми навчимо вас основним прийомам взаємодії з акваріумних комплексом, розповімо про методи обслуговування, пристрої, а також функціонування аквариумного оснащення.

Великі акваріуми на замовлення за індивідуальним проектом

Наша компанія пропонує отримати стандартний варіант з каталогу або оформити замовлення на аквасистем за індивідуальним розміром. Ми пропонуємо аквасистеми з міцного оргскла на замовлення будь-якого літражу, а також виду: вбудовані, циліндричні, підлогові, каскадні. Ви можете підібрати відповідне оформлення.

Ми гарантуємо, що закуплені рибки, інші живі істоти і водні рослини здорові, — вони відслідковуються на повну відсутність хвороб. Ми завжди приховуємо водне техобладнання (повітряні компресори, фільтри, обігрівачі) під рельєф або ж маскуючи це іншими методами — коробами, додатковими отворами, з цієї причини ваш акваріум для риб буде виглядати як справжній куточок водного дна.

Великі акваріуми на замовлення від виробника

Ми працюємо оперативно, кваліфіковано. купуючи аквасистем «під ключ» ви отримуєте підготовлений шматочок натуральної фауни і флори, з гарантованим технічним обслуговуванням, той що буде функціонувати так довго, як ви самі захочете. Всі наші фахівці працюють з передовими компонентами, впроваджують сучасні форми і технології виробництва, застосовують привабливі ідеї декору. Ми використовуємо добротні будівельні матеріали і технології, тому наші акваріумні конструкції «під ключ» незмінно довговічні, оригінальні, екологічні і не один рік дарують задоволення власникам.

Великі акваріуми на замовлення для квартири, ресторану або стильного офісу

Наша компанія виготовляє ексклюзивні аквасистеми на замовлення зі зносостійких якісних матеріалів. Ідей, де можна помістити об’єкт багато: в стіні, інтер’єрної перегородці, барній стійці, інтер’єрної колоні, столі, стійці решепшн. Скляний посуд з рибками акцентує увагу, робить дизайн неординарним і впізнаваним. Скляний посуд з плаваючими рибками створює розслаблюючу атмосферу, допомагає погляду відпочивати.

Великі акваріуми на замовлення

остаточна ціна акваріума під замовлення безпосередньо залежить від обсягу, технологічних характеристик обраної конструкції, вихідних матеріалів.

Популярний проект — акваріум кутовий конструкції на замовлення або панорамного типу. Кутові моделі відрізняються високою видовищністю при невеликих габаритах. Таку систему можна вставити в незайнятий ріг будинку або задіяти опуклий кут меблів.

Чудово виглядає солоноводний акваріум під замовлення з красивими рибками або натуральними коралами. Таким чином можна створити ділянку підводного світу в будь-якому приміщенні і насолоджуватися ним кожен день.

Великі акваріуми на замовлення: особливості змісту

Щасливим власникам акваріумів наша компанія рада представити зручну систему техобслуговування нашими майстрами. Доручіть нам роботу щодо забезпечення чистоти, життєздатності акваріума і його мешканців.

В каталог робіт з техобслуговування аквариумного комплексу включається:

 • послуги з утримання: протирання лампочок, внутрішніх, зовнішніх поверхонь, кришки, каменів і грунту, декору;
 • промивання фільтрів для води;
 • підтримання здоров’я мешканців;
 • регулярне постачання харчуванням, технічними приладами;
 • регулювання обладнання;
 • залицяння за водоростями.
Великі акваріуми на замовлення

Ціна сервісу залежить від літражу ємності а також інших факторів.

Великі акваріуми на замовлення — чому обирають нашу компанію

Купуючи акваріум на нашому сайті, ви отримуєте набір ключових переваг:

Акваріум під замовлення
 1. для вас працюють професіонали;
 2. всі витрати включені в ціну;
 3. ми використовуємо тільки першокласні матеріали і техніку;
 4. послуги виробляються в максимально короткий термін.

Якщо виник навіть дуже питання, зробіть дзвінок для отримання професійної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий