Виготовлення акваріумів під замовлення — стильне рішення для вашого інтер’єру

Виготовлення акваріумів під замовлення — стильне рішення для вашого інтер’єру

Ймовірно, ви завзятий акваріуміст або ж мрієте створити затишну атмосферу будинку, в кабінеті, ресторані, магазині, б’юті-салоні, готелі або іншій ділянці. Тоді ви звернулися куди треба, адже ми займаємося виготовленням, наповненням і обслуговуванням аквасистем будь-яких конструкцій, а також розмірів.

Ми із задоволенням розробимо індивідуальний акваріум на замовлення оптимального типорозміру, який прекрасно впишеться в дизайн, буде приводити в захват, а також заспокоювати вас і також інших спостерігачів.

Виготовлення акваріумів під замовлення з доставкою по містах України

У нашому інтернет-магазині можна замовити виготовлення акваріума під замовлення необхідного дизайну: лінійні або кутовий конструкції, панорама, вбудовані, типу ширми. Наша компанія пропонує будь-які поширені види аквасистем: для прісноводних рибок, солоноводние, псевдоморе, з коралами, сухі, а також декоративні.

Поширений стереотип: акваріумний комплекс в інтер’єрі — проблема власника, так як потрібно доглядати за температурним балансом і станом рідини, самопочуттям рослин, рибок, додавати воду, очищати грунт, а також бічні поверхні.

рекомендуючи пропозицію акваріум на замовлення в готовому вигляді, ми просто оскаржуємо подібну думку: насолоджуйтеся привабливим підводним Екосвіт і не роздумуйте, як воно функціонує. Ми все виконаємо своїми силами!

В дану послугу включається:

 • завмер на місці установки;
 • конструювання вироби, беручи до уваги відмінні риси об’єкта, а також переваги покупця;
 • створення ємності на професійному обладнанні;
 • доставка, монтаж акваріума і необхідного спецобладнання;
 • персональний набір риб, рослин та інших мешканців, варіанти по прикрасі, стилістиці;
 • робота дизайнера по створенню красивою композиції акваріума;
 • супутні матеріали;
 • транспортування і наповнення ємності рибами, рослинами, равликами;
 • запуск аквариумного комплексу;
 • технічний супровід.
Виготовлення акваріумів під замовлення

Якщо ви вирішили стати справжнім власником акваріума, ми навчимо вас основним технікам роботи з Аквасистеми, проінформуємо про способи залицяння, механізмі, а також функціонування водного обладнання.

Виготовлення акваріумів під замовлення в Україні

Можна придбати стандартний скляну посудину на сторінках каталогу або оформити замовлення на акваріум для риб за унікальним проектом. Ми виробляємо акваріумні конструкції з оргскла на замовлення різного типорозміру, а також конфігурації: інтегровані в стіну або меблі, у вигляді колони, підлогового типу, з каскадом. Можна підібрати будь-яке оформлення.

Ми забезпечуємо гарантію, що придбані риби, інші тварини, а також водні рослини в отличном состоянии, — так як вони оглядаються на відсутність хвороб. Ми завжди маскуючи використовується техобладнання (компресори, фільтруючі пристрої, обігрівачі) під елементи дизайну або робимо непомітним це іншими способами — коробами, додатковими отворами, завдяки цьому вaш улюблений акваріум для риб безсумнівно буде схожий на красивий шматочок природи.

Виготовлення акваріумів під замовлення від фабрики-виробника

Наші співробітники працюють швидко, на високому рівні. Купуючи аквасистем «під ключ» ви отримаєте підготовлений шматочок натуральної природи, з гарантованим технічним обслуговуванням, який буде функціонувати стільки, скільки ви самі захочете. Наші професіонали взаємодіють з сучасними матеріалами, використовують сучасні конфігурації, а також прийоми робіт, використовують актуальні компоненти внутрішнього і зовнішнього оформлення. Ми використовуємо високоякісні вихідні матеріали і технологічні процеси, через що наші акваріуми «під ключ» незмінно надійні, оригінальні, безпечні і тривалий час дарують задоволення їх власникам.

Виготовлення акваріумів під замовлення для квартири, ресторану і офісу

Наша фабрика робить ексклюзивні акваріуми під замовлення з надійних безпечних матеріалів. Ідей, де помістити акваконструкцію маса: в ніші, інтер’єрної перегородці, барній стійці, колоні, робочому столі, стійці решепшн. Акваріум для риб відразу ж приверне до себе увагу, робить інтер’єр приміщення своєрідним і незабутнім. Вода з красивою флорою і фауною формує заспокійливу атмосферу, дозволяє погляду відпочити.

конкретна ціна аквасистеми під замовлення залежить від масштабу, технологічних властивостей обраної конструкції, матеріалів.

популярний вибір — акваріум кутовий конструкції на замовлення або з панорамним склом. Кутові вироби відрізняються високою площею огляду навіть при компактному розмірі. Подібну модель можливо вставити в незайнятий куточок об’єкта, а також використовувати виступаючий ділянку меблевої конструкції.

Яскраво виглядає морський акваріум під замовлення з незвичайними рибами і коралами. Так ви зможете відтворити ділянку підводного світу будинку або в іншому місці і насолоджуватися ним постійно.

Виготовлення акваріумів під замовлення

Виготовлення акваріумів під замовлення: як доглядати

Власникам аквасистем ми готові рекомендувати зручну програму сервісу нашими експертами. Надайте нашої компанії роботу з підтримки акуратності, оптимальних умов для життя аквариумного комплексу і його жителів.

В каталог сервісних послуг із забезпечення акваріума входить:

 • роботи по догляду: протирання світильників, внутрішніх, зовнішніх стекол, кришки, камінчиків а також субстрату, елементів декору;
 • очищення всіх фільтрів;
 • необхідне лікування тварин;
 • систематичне оснащення харчуванням, технічним обладнанням;
 • установка технічних елементів;
 • залицяння за рослинним світом.

Загальна вартість сервісу вважається в залежності від літражу стелиться судини а також інших особливостей.

Виготовлення акваріумів під замовлення — чому варто вибрати нашу компанію

Вибравши оформлення замовлення в нашому магазині, клієнт отримує ряд важливих переваг:

 1. з вами будуть працювати професіонали;
 2. всі необхідні витрати входять в підсумкову вартість;
 3. ми застосовуємо виключно якісні матеріали та обладнання;
 4. всі роботи виконуються в обумовлений термін.

У разі, якщо з’явився будь-яке питання, зателефонуйте для отримання безкоштовної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий