Акваріум замовити Київ — стильне рішення для вашого інтер’єру

Акваріум замовити Київ — стильне рішення для вашого інтер’єру

Ймовірно, ви вправний держатель акваріума або ж вирішили створити оригінальний інтер’єр в домашніх умовах, в кабінеті офісу, розкішному ресторані, маркеті, б’юті-салоні, готелі або ще якому-небудь місці. Тоді ви зайшли куди треба, так як наша компанія займається виготовленням, наповненням і також обслуговуванням акваріумів самих різних типів, а також параметрів.

Ми охоче створимо неповторний акваріум для риб під замовлення оптимального типорозміру, який гармонійно доповнить інтер’єр, безсумнівно буде приводити в захват, а також умиротворяти вас і гостей.

Акваріум замовити Київ в Україні

На нашому виробництві можна вибрати виготовлення акваріума під замовлення відповідного виду: прямокутні або кутові, з панорамним склом, що вбудовуються, у формі перегородки. У нас можна купити все що користуються популярністю види аквасистем: прісноводні, океанічні, псевдоморе, з кораловими рифами, безводні і дизайнерські.

Виготовлення акваріумів під замовлення

Є такий стереотип: акваріум будинку — головний біль володаря, адже треба доглядати за температурним режимом і станом рідини, здоров’ям водоростей, живих мешканців, оновлювати воду, чистити грунт, а також бічні поверхні.

пропонуючи послугу Аквасистеми на замовлення під ключ, ми вільно оскаржуємо таке переконання: насолоджуйтеся в своє задоволення красивим водним Екосвіт і не роздумуйте, яким чином воно діє. Ми абсолютно все організуємо самі!

В цю послугу включається:

 • попередні виміри;
 • проектування аквасистеми, обов’язково враховуючи відмінні риси приміщення, а також побажання клієнта;
 • виробництво вироби нашими фахівцями;
 • доставка, установка конструкції і також потрібного обладнання;
 • спеціальний набір риб, рослинності, а також інших мешканців, варіанти по прикрасі, стилю;
 • послуги дизайнера по створенню підводного ландшафту аквасистеми;
 • витратні матеріали;
 • доставка і заповнення аквасистеми рибками, підводними рослинами, безхребетними;
 • пуск екосистеми;
 • тих супровід.

У разі, якщо мрієте стати справжнім власником акваріума, ми навчимо замовника основоположним нюансам взаємодії з акваріумних комплексом, проінформуємо про способи залицяння, механізмі і призначення аквариумного оснащення.

Акваріум замовити Київ з доставкою додому

Ви можете придбати стандартний за габаритами скляну посудину на сайті або ж замовити аквасистем за індивідуальним проектом. Наша компанія виробляє акваріуми з органічного скла під замовлення будь-якого літражу, а також виду: інтегровані в стіну або меблі, циліндри, підлогового типу, з каскадом. У вас є можливість вибрати будь-який декорування.

Ми гарантуємо, що куплені рибки, інші живі істоти, а також рослини в отличном состоянии, — всі вони оглядаються на повну відсутність патологій. Ми завжди приховуємо акваріумні оснащення (повітряні компресори, фільтри, нагрівачі води) під пейзаж або ж ховаємо все це подібними варіантами — коробками, додатковими прорізами, завдяки цьому ваш особистий акваріум безсумнівно буде схожий на красивий куточок водного дна.

Акваріум замовити Київ від професіоналів своєї справи

Наша команда працює оперативно, кваліфіковано. вибравши аквасистем «під ключ» ви отримаєте готовий шматочок натуральної природи, з професійним обслуговуванням, що буде радувати вас так довго, як ви побажаєте. Наші фахівці взаємодіють з новітніми матеріалами і обладнанням, впроваджують новітні варіанти, а також прийоми виробництва, пропонують привабливі варіанти оформлення. Ми застосовуємо першокласні матеріали і технічні можливості, тому наші акваріумні конструкції «під ключ» завжди довговічні, оригінальні, екологічні і не один рік дарують радість клієнтам.

Акваріум замовити Київ для квартири, ресторану або вашого офісу

Наша спеціалізована компанія виробляє ексклюзивні акваріумні конструкції на замовлення з надійних сучасних будматеріалів. Ідей, де можна розташувати систему безліч: в стінах, міжкімнатних перегородки, барній стійці, інтер’єрної колоні, журнальному столі, холі. Аквасистеми буде залучати погляди, зробить інтер’єр приміщення незвичайним, а також престижним. Скляний посуд з живими рибками створює заспокійливу атмосферу, дозволяє очам відпочивати.

точна ціна аквариумного комплексу на замовлення може залежати від габаритів, інженерних особливостей підібраною системи, будматеріалів.

поширений вибір — кутовий акваріум на замовлення або панорамного типу. Кутові моделі характеризуються дуже високою площею огляду навіть при компактному розмірі. Таку установку можна вдало вставити у вільний кут квартири або використовувати опуклий ділянку меблів.

Акваріум під замовлення

Вражаюче виглядає солоноводний акваріум для риб на замовлення з привабливими рибами або натуральними коралами. Це відмінний метод створити ділянку підводного світу у себе вдома і милуватися ним щодня.

Акваріум замовити Київ: обслуговування та догляд

Господарям аквасистем наша компанія рада рекомендувати професійну програму сервісу нашими фахівцями. Доручіть нам турботи по підтримці чистоти, життєздатності аквариумного комплексу, а також його жителів.

Акваріум під замовлення

До переліку робіт з техобслуговування аквасистеми включається:

 • роботи з утримання: чистка лампочок, внутрішніх, зовнішніх поверхонь, кришки, каменів і шару грунту, декору;
 • очищення системи фільтрації;
 • підтримання здоров’я вихованців;
 • постійне оснащення кормом, технічними приладами;
 • монтаж технічних елементів;
 • залицяння за рослинним світом.

Ціна обслуговування залежить від розміру конструкції і інших моментів.

Акваріум замовити Київ — чому обирають нас

Замовляючи акваріум в нашій фірмі, ви отримаєте список важливих плюсів:

 1. вас будуть обслуговувати грамотні фахівці;
 2. всі необхідні витрати включені в загальну вартість;
 3. ми застосовуємо тільки добротні будівельні матеріали і техніку;
 4. всі роботи виконуються з дотриманням термінів.

У разі, якщо виник будь-яке питання, зробіть дзвінок для отримання безкоштовного консультування!

Оцените статью
Добавить комментарий