Акваріум під замовлення Дніпропетровськ — як підібрати дизайн

Акваріум під замовлення Дніпропетровськ — як підібрати дизайн

Можливо, ви самі завзятий власник акваріума або ж вирішили створити затишну атмосферу будинку, в офісному кабінеті, ресторані, маркеті, б’юті-салоні, холі готелю або іншій ділянці. Тоді ви звернулися куди треба, так як наша фірма займається виробництвом, дизайном і також обслуговуванням акваріумів всіх модифікацій і габаритів.

Ми з радістю розробимо індивідуальний акваріум для риб на замовлення абсолютно будь-якого масштабу, який органічно впишеться в інтер’єр, безсумнівно буде приносити задоволення, а також умиротворяти вас або гостей.

Акваріум під замовлення Дніпропетровськ з доставкою по містах України

У нашій компанії ви зможете вибрати виробництво акваріума під замовлення потрібного варіанту: прямі або кутовий конструкції, панорамні, вбудовані, типу перегородки. Ми пропонуємо всі існуючі різновиди акваріумів: з прісною водою, для морських мешканців, морське дно, з коралами, сухі і декоративні.

Є стереотип: акваріум в приміщенні — головний біль власника, так як дуже важливо стежити за температурним режимом і станом води, самопочуттям підводних рослин, риб, оновлювати водичку, очищати грунт, а також бічні стекла.

пропонуючи послугу Аквасистеми на замовлення в готовому вигляді, ми запросто заперечуємо дане упередження: насолоджуйтеся в своє задоволення прекрасним підводним оточенням і не турбуйтеся, як це функціонує. Ми все потрібне влаштуємо самі!

У список послуг входить:

 • підготовчі заміри;
 • робота з проектування водної системи, враховуючи при цьому відмінні риси приміщення і звичайно бажання покупця;
 • виробництво конструкції на професійному обладнанні;
 • доставка, монтаж ємності, а також необхідного спецобладнання;
 • спеціальний набір акваріумних рибок, водоростей і інших живих мешканців, рішення з декорування, оформлення;
 • послуги дизайнера по створенню красивою композиції аквариумного комплексу;
 • витратні матеріали;
 • транспортування і заселення аквариумного комплексу рибами, водної флорою, безхребетними;
 • запуск роботи аквасистеми;
 • технічний супровід.
Кутовий акваріум на замовлення

У тому випадку, якщо збираєтеся відчути себе повноцінним акваріумістом, ми навчимо вас основним аспектам роботи з акваріумних комплексом, дамо інформацію про методи догляду, механізмі і призначення аквариумного оснащення.

Акваріум під замовлення Дніпропетровськ за індивідуальним проектом

Можна придбати стандартний акваріум на сайті або придбати акваріум для риб за індивідуальним проектом. Наша компанія виробляє акваріумні конструкції з міцного оргскла на замовлення будь-якого обсягу, а також виду: вбудовані, циліндричні, підлогові, багаторівневі. Можна замовити будь-який декорування.

Ми забезпечуємо гарантію, що придбані рибки, інші тварини, а також водорості здорові, — так як вони перевіряються на повну відсутність захворювань. Ми завжди маскуючи необхідне обладнання (повітряні компресори, фільтруючі пристрої, терморегулятори) під елементи дизайну або маскуючи все це різними способами — коробками, допоміжними отворами, з цієї причини вaш улюблений акваріум безсумнівно буде виглядати як гарний шматочок водного світу.

Акваріум під замовлення Дніпропетровськ від виробника

Наші співробітники працюють в терміни, професійно. вибравши аквасистем «під ключ» ви отримаєте підготовлений шматочок натуральної фауни і флори, з якісним обслуговуванням, що буде радувати вас так довго, як ви захочете. Наші співробітники взаємодіють з сучасними будматеріалами, впроваджують унікальні конфігурації і технології виробництва, використовують оригінальні компоненти декорування. Ми вибираємо добротні будівельні матеріали і технічні можливості, в зв’язку з цим наші фірмові акваріумні конструкції «під ключ» незмінно довговічні, оригінальні, не є небезпечними і довгі роки доставляють радість їх власникам.

Акваріум під замовлення Дніпропетровськ для будинку, ресторану і стильного офісу

Наша компанія виробляє ексклюзивні акваріумні конструкції на замовлення з надійних сучасних вихідних матеріалів. Місць, де встановити водну конструкцію досить багато: в ніші, міжкімнатних перегородки, стійки бару, циліндричної або прямокутної колоні, столі, зоні reception. Аквасистеми приверне увагу, робить інтер’єр приміщення неповторним, а також впізнаваним. Скляна ємність з плаваючими рибками створює заспокійливу атмосферу, допоможе очам відпочити.

остаточна ціна аквариумного комплексу за індивідуальними розмірами залежить від габаритів, інженерних особливостей обраної системи, використаних матеріалів.

Популярний варіант — кутовий акваріум на замовлення або з панорамним склом. Кутові модифікації виділяються високою зоною огляду при невеликому літражі. Подібну конструкцію можна вставити в незайнятий куточок будинку або ж використовувати опуклий ділянку меблевої конструкції.

Акваріум на замовлення

Розкішно виглядає морський акваріум для риб на замовлення з красивими рибками або коралами. Це прекрасний спосіб відтворити шматочок підводного світу в будь-якому інтер’єрі і насолоджуватися ним щодня.

Акваріум під замовлення Дніпропетровськ: особливості змісту

Власникам аквасистем ми готові рекомендувати професійну систему обслуговування нашими фахівцями. Доручіть нашої компанії турботи по підтримці акуратності, життєздатності аквариумного комплексу, а також його мешканців.

Акваріум під замовлення

У список робіт по забезпеченню аквасистеми входить:

 • роботи з утримання: приведення в порядок ламп, внутрішніх, зовнішніх поверхонь, кришки, каменів а також субстрату, декору;
 • прочищення всіх фільтрів;
 • необхідне лікування тварин;
 • систематичне оснащення кормом, технічними приладами;
 • настройка технічних елементів;
 • залицяння за водоростями.

Загальна вартість обслуговування вважається в залежності від розміру ємності а також інших факторів.

Акваріум під замовлення Дніпропетровськ — чому обирають нас

Оформляючи замовлення у нас, ви отримаєте ряд ключових переваг:

 1. з вами будуть працювати підготовлені фахівці;
 2. всі витрати включені в загальну вартість;
 3. ми використовуємо тільки кращі вихідні матеріали і технічне оснащення;
 4. роботи здійснюються з дотриманням термінів.

У разі, якщо виник навіть дуже цікавить питання, зателефонуйте нам для професійної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий